fbpx
+48 507 511 771 contact@3dsketchdesign.com

skontaktuj się z nami

kontakt

Telefon

+48 507 511 771

Email

contact@3dsketchdesign.com

Adres

Enwar sp. z o.o.
ul. Strefowa 9
58-160 Świebodzice
NIP: 8842744389

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Sprawdź nas

Zapytaj o szczegóły

Jeżeli interesuje Cię rysunek techniczny, model 3D lub 2D albo modyfikacja istniejącej dokumentacji technicznej – skontaktuj się z nami! Zapewnimy Ci w pełni indywidualną oraz kompleksową obsługę.

Zachęcamy do kontaktu również w przypadku jakichkolwiek pytań. Specjaliści 3D Sketch Design rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości.

Odpowiedzi na

Najczęstsze pytania

Co poza rysunkami technicznymi?

Nasza oferta jest bardzo szeroka – zajmujemy się również tworzeniem modeli 3D/2D, modyfikacjami istniejącej dokumentacji technicznej, przygotowujemy dokumentację pod laser, a nawet sprawdzamy konstrukcje i elementy Klienta obliczeniowo, za pomocą specjalistycznego oprogramowania.

Jak wyceniamy zlecenia?

W pełni indywidualnie. Dzięki temu masz pewność, że cena, jaką zapłacisz za realizację projektu, będzie adekwatna do jego wielkości i stopnia skomplikowania.

Ile trwa wykonanie rysunku technicznego?

Czas trwania realizacji zlecenia jest uzależniony od tego, ile pracy należy w niego włożyć. Ze swojej strony pragniemy zapewnić, że działamy tak szybko, jak to tylko możliwe, więc nie będziesz długo czekać na zamówiony produkt.

Z kim współpracowaliśmy?

Wśród naszych Klientów są uznane marki, takie jak Elektrolux, Whirlpool, 3M i Toyota. Co więcej, wchodzimy w skład Enwar Group, która już od 25 lat wspiera przedsiębiorstwa w Polsce i za granicą.

Jakie firmy obsługujemy?

Wszystkie, które potrzebują profesjonalnych rysunków technicznych i modeli 2D/3D. Niezależnie od tego, w czym specjalizuje się Twoja firma i jaka jest jej wielkość czy lokalizacja – zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie!

Mam kilka dodatkowych pytań, czy mogę zadzwonić/napisać?

Oczywiście! Nasi specjaliści czekają na kontakt i postarają się odpowiedzieć na każde pytanie oraz rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.

Zadzwoń lub napisz!

Kontaktując się z nami, masz pewność profesjonalnej obsługi. Rozwiejesz wszelkie wątpliwości i poznasz czas oraz cenę zlecenia. Zapraszamy!